سه شنبه 29 خرداد 1397

به همت کشت و صنعت دعبل خزاعی صورت گرفت:احداث مدرسه دعبل خزاعی در روستای مبارکه 3 از توابع شهرستان کارونمدیرعامل شرکت نیشکر دعبل خزاعی با تاکید بر ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: این شرکت با ساخت مدرسه ابتدایی در روستای مبارکه 3 گامهایی در جهت تقویت و خدمت رسانی آموزشی و تحصیلی به دانش آموزان روستاهای اطراف شرکت دعبل خزاعی برداشته است .

 

مدیرعامل شرکت نیشکر دعبل خزاعی با تاکید بر ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: این شرکت با ساخت مدرسه ابتدایی در روستای مبارکه 3 به مساحت ۷۵۰ متر مربع ، زیربنای ۱۶۹ متر و گنجایش 90نفر دانش آموز با هزینه‌ای بالغ برسه میلیارد ریال،سعی کرده تا گامهایی در جهت تقویت و خدمت رسانی آموزشی و تحصیلی به دانش آموزان روستاهای اطراف شرکت بردارد .

مشخصات پروژه
مساحت کل:  750متر مربع    
زیربنا: 169متر مربع  
تعداد کلاس و دفتر باب:  4باب 
مساحت آسفالت: 658 متر مربع  
تعداد سرویس بهداشتی  چشمه: 4سرویس بهداشتی 
آبدار خانه:1 باب  
تجهیزات تامین شده    آب سردکن، آب تصفیه کن، 2دستگاه پمپ، 2مخزن پلی اتیلینی، نیمکت دانش آموزی،  
میز و صندلی معلم، میز و صندلی مدیر، فایل، آب گرمکن، میله بسکتبال، وایت برد و تابلو اعلانات و کامپیوتر 


کوچ دانش آموزان روستای مبارکه 3 از مدارس کانکسی

دانش آموزان روستای مبارکه 3 اکنون در فضای آموزشی کانکسی مشغول به تحصیل هستند که قرار است این مدرسه ابتدایی قبل از دهه فجر افتتاح و باعث می شود که  ۲۸ نفر از دانش آموزان روستای مبارکه ۳ که اکنون در کانکس آموزش می بینند زیر سقف مطمئن مشغول به تحصیل شوند.

در همین راستا مدیر مدرسه روستای ابتدایی مبارکه ۳ گفت: با حمایت مالی شرکت توسعه نیشکر دعبل خزاعی ساخت این مدرسه یک پیامد خوب برای آموزش و مهاجرت نکردن روستاییان است.

سید عیسی موسوی اظهار داشت: مدرسه قبلی دانش‌آموزان با یک ریشتر زلزله هم خراب می شد که مجبور شدیم  دانش آموزان را در کانکس برای تدریس هدایت کنیم.

تصاویر مدرسه کانکسی 


تصاویر مدرسه ای که توسط کشت و صنعت دعبل خزاعی ساخته شد

 
   1396/10/28 22:09

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )