سه شنبه 29 خرداد 1397

معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر: همواره اولویت استخدام در این شرکت با نیروهای بومی منطقه است.


معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر درخصوص به کارگیری نیروهای بومی در این شرکت عنوان کرد: هر بنگاه اقتصادی در راستای رسالت اقتصادی خود گام بر می دارد بنابراین هیچ نیروی مازادی را به استخدام نخواهد گرفت زیرا ظرفیت اشتغال محدود است و درآمد فعلی اجازه اشتغال بیشتر را نمی دهد.

پرویز دربهانیها یادآور شد: منابع و ساختار شرکت محدود است بنابراین اشتغال مازاد در واحدهای نیشکر می تواند منجر به ایجاد بحران در این شرکت ها شود.
وی با بیان این که شرکت توسعه نیشکر تا کنون همه توان خود را در راستای  رفع مشکل بیکاری به کار گرفته است، گفت:  دولت  باید با ایجاد زیرساخت های لازم، امکان اشتغال بیکاران را فراهم کند.
معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر درخصوص نیروهای شاغل در این شرکت توضیح داد: یک هزار و 176 نفر به صورت مستقیم در واحد امیرکبیر مشغول به کار هستند که 886 نفر آن ها معادل 76 درصد ساکن شهرهای اهواز، آبادان و خرمشهر بوده و 237 نفر از شاغلان معادل 20 درصد در روستاهای مجاورِ طرح سکونت دارند.
وی ادامه داد: در حال حاضر 979 نفر نیروهای پیمانکاری با این شرکت همکاری دارند که 392 نفر آن ها معادل 40 درصد مجموعه پیمانکاری، ساکن سه شهر اهواز، آبادان و خرمشهر و 528 نفر معادل 54 درصد، ساکنان 18 روستای اطراف این شرکت هستند.

تصاویر / بازدید خبرنگاران از شرکت کشت‌ و صنعت امیرکبیر

معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر درخصوص مسئولیت های اجتماعی عنوان کرد: اگرچه متولی ساخت مدرسه، بیمارستان و جاده در کشور مشخص است، ولی توسعه نیشکر تلاش دارد در حد توان در این زمینه مشارکت داشته باشد.
وی ادامه داد: شرکت توسعه نیشکر ساخت سه مدرسه را برعهده گرفته و در بحث کمک هزینه تحصیلی، درمان، کمک به ایتام و استقرار تیم پزشکی فعالیت داشته و استفاده از آمبولانس و تجهیزات آتش نشانی برای روستاهای مجاور هم ممکن است.

تصاویر / بازدید خبرنگاران از شرکت کشت‌ و صنعت امیرکبیر
   1396/10/17 16:08

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )