سه شنبه 29 خرداد 1397

نام شرکت: شرکت بازرگانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی

آدرس وب سایت:
اهداف این شركت كه نشان دهنده طيف فعاليت هاي شركت بوده و سازمان را از ساير سازمانهاي مشابه متمايز مي سازد، به شرح ذيل ارايه مي گردد:
ماموريت این شركت ايجاد سازماني سرآمد در بازرگاني صنعت شكر و صنايع جانبي آن جهت بازاريابي و فروش محصولات توليدي و تامين كالاها و تجهيزات مورد نياز اين صنعت و به دنبال كسب رهبري بازار داخلي و حضور در بازارهاي بين‌المللي مي باشد . اين شركت خود را متعهد به ارايه محصولات و خدمات با كيفيت به مشتريان، تحقق سودآوري پايدار و بهره‌وري منابع براي سهامداران، روابط سودبخش متقابل با شركاء تجاري، توسعه منابع انساني و رعايت حقوق جامعه میداند.
در راستاي بهره برداري مطلوب از پروژه هاي هفت گانه كشت و صنعت و با هدف پشتيباني كامل از مجموعه فرايند هاي تامين نياز هاي  توليد، بازاريابي و عرضه محصولات شكر و صنايع جانبي آن در سال 1382 تاسيس گرديد و حوزه هاي منتخب ذيل را به عنوان قلمرو كسب و كار خود تعيين نموده است:
  • بازرگاني محصولات توليدي صنعت شكر و صنايع جانبي آن.
  • بازرگاني كالاها و تجهيزات مورد نياز صنعت شكر و صنايع جانبي آن.
  • سرمايه گذاري‌هاي اقتصادي و شراكت‌ها در راستاي حمايت از كسب و كارهاي بازرگاني شركت.
  • شرکت بازرگانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی با برند شهدانه در بسته بندی های متنوع حامی و سرمایه‌گذار تولید شکرهای طعم‌دار و شکر پودری می‌باشد.
  • ایجاد یک پروسه تخصصی بازرگانی در رابطه با نیازهای شرکت‌های گروه توسعه نیشکر.
همچنین این شرکت تلاش مینماید تا از نیروهای متخصص و با تجربه استفاده نموده و با تولید کنندگان،  فروشندگان مواد اولیه و مصرفی صنایع شکر، همکاری و همیاری نماید. لازم به ذکر است محل استقرار این شرکت در دفتر مرکزی اهواز بلوار گلستان سه راهی گلستان می باشد.
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )