پنجشنبه 03 اسفند 1396

فرماندار شهرستان کارون: با همت توسعه نیشکر مدارس کانکسی در شهرستان کارون برچیده شد / زحمات توسعه نیشکر در برچیدن مدارس کانکسی قابل تقدیر است

به گزارش نیشکرنیوز، فرماندار شهرستان کارون معصومه خنفری صبح امروز ۲۱ بهمن ۹۶ در آیین افتتاح مدرسه سه کلاسه دعبل خزاعی در روستای سویسه گفت: زحمات توسعه نیشکر در راستای برچیده شدن کلاس های کانکسی در شهرستان کارون قابل تقدیر است.

فرماندار کارون گفت: شرکت های توسعه نیشکر یکی پس از دیگری در این منطقه شروع به کارهای عمرانی می کنند و مدرسه خضیرات نیز توسط شرکت توسعه شرکت نیشکر فارابی ساخته شده و آماده افتتاح است.

وی گفت: بنا بر ضرب‌العجل استاندار به فرمانداران که تا پایان سال ۹۷ نباید هیچ مدرسه کانکسی در استان باقی بماند، تجهیز این مدرسه توسط شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی انجام شد و امیدواریم که کادر آموزشی این مدرسه نیز توسط آموزش و پرورش تکمیل شود.

خنفری اضافه کرد: در منطقه حنیطه نیز یک مدرسه کانکسی وجود داشت که برای دانش‌آموزان این منطقه توسط شرکت ملی حفاری، یک مدرسه ساخته شد.

گفتنی است؛ این مدرسه با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال  با امکانات  و تجهیزات کامل، در زمینی به مساحت ۷۵۰ متر مربع و  زیربنای ۱۶۹ متر مربع احداث شده است.


   1396/11/23 15:23

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )