سه شنبه 29 اسفند 1396

مدرسه سه کلاسه حکیم فارابی بزودی افتتاح می شود


پس از افتتاح مدرسه سه کلاسه دعبل خزاعی در روستای مبارکه سه ، دومین مدرسه ساخته شده از سوی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی نیز در روستای خضیریات شهرستان کارون افتتاح می شود.
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت حکیم  فارابی با بیان این خبر افزود: مدرسه سه کلاسه حکیم فارابی که کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن تابستان امسال در روستای خضیریات شهرستان کارون زمین زده شد ، دوشنبه هفته جاری افتتاح می شود.
محمود قدرتی افزود: در ساخت این مدرسه ، کلیه استانداردهای ساختمانی و آموزشی رعایت شده است. مدرسه فارابی مجهز به امکانات آموزشی و همچنین سیستم سرمایشی و گرمایشی است و شرایط مناسبی برای تحصیل دانش آموزان این روستا فراهم است.
وی با اشاره به عمل به مسئولیت های اجتماعی اظهار داشت:  در شرکت کشت و صنعت حکیم فارابی علاوه بر مسئولیت اصلی در تولید شکر ، یک سری رویکردها در تعامل با محیط پیرامونی و عمل به مسئولیت های اجتماعی از جمله تحت پوشش قرار دادن ایتام روستاهای اطراف ، پایش پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی در روستاها ، مدرسه سازی و ... وجود دارد.
 
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت حکیم  فارابی با بیان اینکه قدم برداشتن در راه پیشرفت و توسعه آموزش و پرورش از جمله رویکردهای این شرکت است ، ادامه داد: مدرسه سازی و خدمات رسانی به مدارس روستاهای همجوار طرح های نیشکر از اهم مسئولیت های اجتماعی در کشت و صنعت حکیم فارابی است. مشارکت در ساخت مدرسه 12 کلاسه شادگان ، بازسازی کامل مدرسه 6 کلاسه روستای صلاحاویه از توابع دارخوین و ساخت و تجهیز مدرسه سه کلاسه حکیم فارابی روستای خضیریات از جمله اقدامات این شرکت در این زمینه است.
 
 محمود قدرتی با بیان اینکه بیش از 99 درصد نیروهای شرکت کشت و صنعت حکیم فارابی بومی خوزستان و از روستاهای اطراف طرح های نیشکر می باشند ، گفت: بی شک خدمات اجتماعی ارائه شده به مناطق پیرامونی و روستاهای اطراف طرح های نیشکر ، تاثیر مستقیمی بر زندگی این کارکنان و نیروها دارد. این شرکت زمینه ساز ارتقای کیفی زندگی مردم ، ایجاد اشتغال و امنیت پایدار در منطقه است.
   1396/12/12 14:23

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )