دوشنبه 03 اردیبهشت 1397

نام شرکت: شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر

آدرس وب سایت: http://ak-sugarcane.ir
کشت و صنعت نیشکر امیر کبیر در کیلومتر 45 جاده اهواز- خرمشهر جاده امام جعفر صادق(ع)واقع شده است. مساحت ناخالص اراضی این کشت و صنعت 15 هزار هکتار و مساحت خالص آن 12 هزار هکتار است.
این کشت و صنعت دارای کارخانه‌ای پیشرفته و منطبق با تکنولوژی روز دنیا می باشد که در بخش تولید شکر زرد (خام) به بهره برداری رسید. همچنین پس از راه اندازی بخش تصفیه شکر، این کشت و صنعت از سال 1383 شکر سفید خود را با بالاترین کیفیت و رعایت استانداردهای معتبر جهانی از جمله بکارگیری سیستم مدیریت کیفیت 9001  ISO،  محيط زيست ISO 14001 و ايمني OHSAS 18001 در قالب سيستم مديريت يكپارچه IMS و همچنین اخذ نشان استاندارد ملی، تولید می‌نماید.
كشت و صنعت نيشكر اميركبير با هدف ارتقاء سطح كيفي محصول با پياده سازي يكي از تخصصي ترين استانداردهاي بين المللي در صنايع غذايي، براي اولين بار در ميان شركت‌هاي نيشكري كشور موفق به پياده سازي سيستم مديريت ايمني مواد غذايي ISO 22000 گرديد.
اين شركت توانست براي اولين بار در ميان صنايع قند و شكر ايران موفق به دريافت گواهينامه و نشان FDA از سازمان غذا و داروي آمريكا گردد و به عنوان اولين شركت در ميان شركت‌هاي نيشكري كشور گواهينامه و نشان CE را از اتحاديه اروپا اخذ نمايد. همچنين اين شركت براي اولين بار در ميان صنايع نيشكري ايران گواهينامه حمايت از حقوق مصرف كنندگان را در توليد شكر سفيد به خود اختصاص داده است. هم اکنون این شرکت شکر بسته بندی خود را با نام تجاری دردانه روانه بازار مصرف داخلی و خارجی نموده است.
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4/10 (تعداد آرا 3 نفر )